Stavebnice Tekton, DAKR spol. s r.o.

Popis produktu:

Stavebnice Tekton vyniká snadnou obsluhou a malou hmotností. Jeden stroj může sloužit jako bubnová sekačka na vysokou i nízkou trávu, mulčovač a radlice na sníh. Ke kompletnímu stroji stavebnice Tekton lze dokoupit nástavce na další práce.

Doplňující informace:

Stavebnice Tekton má půlenou řemenici pojezdu, která s vypnutým pojezdem funguje jako diferenciál, po zapnutí pojezdu se náprava uzavře a zabírají obě kola současně. Naše řešení umožní bez námahy zatočit přesně tak, jak je potřeba, a zároveň drží přesně přímý směr jízdy i v náročném terénu.

Jednotlivé modely stavebnice Tekton se liší použitým motorem a pracovním nástavcem. Stroj se velmi jednoduše ovládá pomocí dvojice hrazd a lze ho vést jednou rukou, což oceníte pod stromky s nízkou korunou. Sekačky Tekton se používají nejen pro sečení luk a zahrad u chalup a rodinných domů, ale i tam, kde je nutné sekat trávu pro hospodářská zvířata. Díky dělené hřídeli rotoru lze nasadit mulčovací nástavec a z bubnové sekačky je plnohodnotný mulčovač. Při mulčování ponecháváme veškerou travní hmotu na pozemku. Mulčováním travních porostů si výrazně šetříme práci, odpadá nutnost posečenou trávu hrabat a odvážet z pozemku. Čerstvě pomulčovaná tráva se velice rychle rozloží, mulčovat lze trávu v ideálním případě do maximální výšky 40cm. Pokud je již mulčování obtížné či nemožné, tak se nasadí místo mulčovače žací talíř a problém je vyřešen. Jestliže kombinujeme sečení s mulčováním, máme možnost první seč poséct a otavu, která zpravidla nenaroste v našich podmínkách tak hustá, zmulčovat.


internet: www.dakr.com

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
DAKR spol. s r.o.

Adresa společnosti:

DAKR spol. s r.o.
Čs. Armády 210
Hranice
753 01

internet:

www.dakr.com

Kontaktní osoby:

Ing. Karel Dančák
jednatel společnosti
Tel.: +420 581 603 950
Fax: +420 581 616 755


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Lucie Ligocká
zahraniční obchod
Tel.: +420 581 616 141
+420 777 684 889
Fax: +420 581 616 755


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, polština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Stavebnice Tekton Stavebnice Tekton Stavebnice Tekton Stavebnice Tekton Stavebnice Tekton

Parametry

Název produktu: Stavebnice Tekton
Místo původu: Česká republika
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.